Myślisz o wzięciu pożyczki w serwisie Łatwy Kredyt? Jest to doskonała okazja do tego, żeby rzeczywiście skorzystać z dogodnych warunków pożyczki. Nie mając jednak ostatecznej pewności, w każdej chwili możesz zapoznać się z przygotowaną przez nas recenzją Pożyczkodawcy.

Charakterystyka firmy

Właścicielem serwisu jest PolCredit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Dzięki czemu zyskujesz gwarancję, iż rzeczywiście jest to firma godna zaufania, ze względu na swojej już kilkuletnie przebywanie na polskim rynku finansowym.

Kiedy to się opłaca?

Bardzo korzystną propozycją ze strony Łatwy Kredyt jest przede wszystkim to, że nowi Klienci mogą skorzystać z pożyczki wynoszącej aż 1500 złotych i to całkiem za darmo. Zatem jest to dość wysoki limit jak na pożyczkę, za którą nie trzeba płacić dodatkowo ani grosza więcej. Oczywiście, prowizja nie jest doliczana, jeśli Pożyczkobiorca odda pożyczkę w wyznaczonym terminie.

Kolejną zaletą pożyczki, z pewnością jest to, iż Klienci mogą liczyć z powodzeniem na wysoki limit już przy drugiej pożyczce. Mianowicie, wynosi on w tej chwili 3 tys. złotych. Ponadto z tego tytułu nie ponoszą zbyt wielkich kosztów. Są one jak najbardziej mieszczące się na poziomie jednych z tańszych firm pożyczkowych w Polsce.

Plusy i minusy oferty

Zapraszamy do przejrzenia konkretnej i przejrzystej recenzji, która opiera się na komentarzach ze strony Klientów. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że dokładnie wypisane zalety i wady oferty, okażą się dużą pomocą przy podjęciu ostatecznej decyzji.

Plusy pożyczki

  • Nowi Klienci mogą liczyć na darmową chwilówkę, która może wynieść nawet 1500 złotych
  • Dyspozycyjne Biuro Obsługi Klienta, przez siedem dni w tygodniu, czynne w godzinach od 7:00 do 22:00 w dni robocze, a także od godziny 9:00 do 20:00 w czasie weekendu
  • Posiadanie konta w tym samym banku co Pożyczkodawca, wiąże się z błyskawicznym otrzymaniem przelewu, nawet w ciągu 15 minut po zaakceptowaniu wniosku
  • Minimalna kwota pożyczki wynosi 100 złotych
  • Klienci mogą spłacić pożyczkę przed terminem, nie ponosząc z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat

Plusy i minusy oferty

  • Klienci w procesie weryfikacyjnym, mają sprawdzaną historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej
  • Osoby, które są zainteresowane przedłużeniem terminu spłaty, muszą z tego tytułu ponieść wysokie koszty
  • Niska granica wieku wnioskodawców, z pożyczek mogą korzystać osoby poniżej 65 roku życia

Co Klienci mówią na temat firmy?

Firma Łatwy Kredyt jest bardzo mocno rozchwytywana przez osoby, które korzystają z serwisu po raz pierwszy. Jeżeli, jednak chcesz się przekonać jakie zdanie na temat tego Pożyczkodawcy posiadają stali Klienci, możesz zobaczyć co oni piszą w swoich poniższych komentarzach. Zachęcamy również do tego, by po wzięciu pożyczki w Łatwy Kredyt, również podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Pożyczka ŁatwyKredyt


OPINIE O Pożyczka ŁatwyKredyt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Firmy pożyczkowe

sprawdź recenzje

pozyczkaland.pl ocena na podstawie 4.9/5 z 13457 ocen.

pozyczkiland.pl - najlepsza baza pożyczek ratalnych, chwilówek i kredytów bankowych w jednym zestawieniu.

Aktualizacja 13459 opinie o pożyczkach online

Wszystkie pożyczki online w jednym zestawieniu online od ręki.

pozyczkaland.pl Główny redaktor: Aktualizacja