Szybka pożyczka w Lime może okazać się doskonałym rozwiązaniem w przypadku nagłego braku gotówki, lub też poczucia, iż jakaś atrakcyjna okazja ucieknie nam sprzed nosa. Zapoznaj się z korzystnymi warunkami udzielanej pożyczki Lime. Dzięki temu przekonasz się, czy ta oferta jest rzeczywiście dla Ciebie.

Charakterystyka firmy

Lime jest serwisem internetowym, dzięki któremu z powodzeniem można uzyskać pożyczki online. Serwis należy do „Lime-Kredyt” Sp. z o.o.. Nad bezpieczeństwem funkcjonowania spółki czuwa Komisja Nadzoru Bankowego, jak i również serwis musi spełniać wszystkie przepisy i wymagania ustanowione w Kodeksie Cywilnym, jak i również Ustawie o Kredycie Konsumenckim. Właściciele firmy są nastawieni na najnowsze technologie, jednocześnie skupiają się na tym samym celu, jakim jest misja udzielania wsparcia finansowego osobom, znajdującym się w takiej potrzebie.

Kiedy to się opłaca?

W ostatnich latach bardzo mocno rozwinął się trend darmowych pożyczek kierowanych do nowych Klientów. Jednak osoby, które chcą po raz pierwszy skorzystać z chwilówki w Lime muszą nastawić się na taką opcję, że dopiero zostając stałym Klientem można skorzystać naprawdę na wielu ciekawych promocjach. Ponadto firma udostępnia wiele ciekawych możliwości, dzięki którym koszty pożyczki zostaną jeszcze bardziej obniżone. Do nich zalicza się między innymi polubienie fanpage Lime, czy też zapraszanie swoich znajomych do skorzystania z usług Pożyczkodawcy.

Jeżeli ktoś dobrze porusza się w Internecie, to przy wykonaniu kilku prostych czynności, może skorzystać z bardzo korzystnych warunków swojej pożyczki.

Osoby mające problemy z płatnością pożyczek w terminie, w przypadku firmy Lime mogą spotkać się z bardzo przyjaznym systemem rozliczeń. Przede wszystkim grupa Lime nie stawia żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o ilość przedłużeń terminu spłaty. Za skorzystanie z każdego przesunięcia terminu spłaty, należy uiścić odpowiednią prowizję. Jeśli ktoś zamierza przesunąć termin spłaty dopiero po upłynięciu terminu spłaty, do wcześniej wspomnianej prowizji, musi doliczyć również koszty związane z odsetkami karnymi doliczanymi za każdy dzień spóźnienia.

Korzystając z usług firmy Lime, osoby które teoretycznie mogą spóźnić się z płatnością w terminie, nie muszą się obawiać przykrych konsekwencji, w postaci kosztów windykacyjnych, lub też przeniesienia sprawy na drogę sądową. To właśnie dlatego pożyczki Lime cieszą się coraz większą popularnością.

Plusy i minusy oferty

Dzięki komentarzom wystawianym ze strony Klientów firmy Lime, możemy ocenić prawdziwe zalety i wady korzystania z usług Pożyczkodawcy. Dołącz się do nich i dodaj swoją opinię, a także wrażenia, jakie wywarły na Tobie pożyczki zaciągnięte w Lime.

Plusy pożyczki

 • Nowi i stali Klienci mogą liczyć na bardzo niskie ceny pożyczek
 • Promocyjna oferta obejmuje darmową pożyczkę
 • Jedynym warunkiem, pod względem wieku, jest pełnoletniość Pożyczkobiorcy
 • Klienci, którzy mają problem ze spłatą pożyczki w terminie, mogą skorzystać z bezpłatnej opcji przedłużenia terminu spłaty
 • Pożyczkobiorcy nie mają żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o liczbę przedłużeń terminu spłaty
 • Opcja przedłużenia terminu spłaty obowiązuje, nawet jest już po terminie płatności
 • Klienci zainteresowani ofertą, nie muszą wypełniać żadnych skomplikowanych wniosków

Minusy pożyczki

 • 12% kwoty pożyczki za przedłużenie na okres 7 dni
 • 16% kwoty pożyczki za przedłużenie na okres 15 dni,
 • 32% kwoty pożyczki za przedłużenie na okres 30 dni
 • Klienci nie mogą pożyczyć zbyt wysokiej kwoty, nawet jeśli chodzi o maksymalną wartość pożyczki
 • Firma dysponuje ograniczoną ilością konta bankowych, przez co można spodziewać się w niektórych przypadkach dłuższego czasu oczekiwania na przelew
 • Klient w procesie weryfikacyjnym, jest dokładnie sprawdzany w Biurze Informacji Kredytowej
 • Osoby, które mają jakieś pytania do firmy, mogą kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, wyłącznie w dniach roboczych

Co Klienci mówią na temat firmy?

Zależy nam na tym, byś szczerze opisał swoje wrażenia podczas, a także po zakończonej współpracy z firmą Lime. Dzięki Twoim doświadczeniom, a także wystawionej ocenie, staniesz się pomocny dla osób, które jeszcze zastanawiają się nad wzięciem pożyczki w tej firmie. Dlatego nie zwlekaj, tylko napisz to co naprawdę myślisz. Bazując na Twojej ocenie, możemy rzetelniej przeprowadzać recenzję firm pożyczkowych, weryfikując te najlepsze, które obecnie działają na rynku finansowym.

Pożyczka LimeKredyt


OPINIE O Pożyczka LimeKredyt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Firmy pożyczkowe

sprawdź recenzje

pozyczkaland.pl ocena na podstawie 4.9/5 z 13457 ocen.

pozyczkiland.pl - najlepsza baza pożyczek ratalnych, chwilówek i kredytów bankowych w jednym zestawieniu.

Aktualizacja 13459 opinie o pożyczkach online

Wszystkie pożyczki online w jednym zestawieniu online od ręki.

pozyczkaland.pl Główny redaktor: Aktualizacja