Firma MoneyMan posiada bardzo atrakcyjną ofertę przygotowaną dla wszystkich Klientów. Jednak rzeczywiście niektóre osoby, mogą się jeszcze wahać, czy na pewno jest to usługa, która będzie odpowiadać im w stu procentach. Jeśli zaliczasz się do tych osób, które szukają jasnej recenzji na temat pożyczek w MoneyMan, zapoznaj się z opisaną charakterystyką firmy, jak i również zestawieniem plusów i minusów skorzystania z oferty.

Charakterystyka firmy

MoneyMan należy do firmy ID FINANCE POLAND SP. Z O.O. Dzięki doświadczeniu, na jakim opierają się pracownicy firmy, z powodzeniem można stwierdzić, iż została zbudowana doskonała struktura pozwalająca na uzyskanie wybitnie szybkich i dogodnych pożyczek na dowolne potrzeby.

Kiedy to się opłaca?

Firma już na wstępie przygotowała niezwykle zadowalającą ofertę przeznaczoną dla nowych Klientów. Dzięki temu właśnie osoby, które do tej pory nie korzystały z usług firmy MoneyMan, mogą pożyczyć za darmo, nawet do 1 tys. złotych. Ponadto zaletą w proponowanej ofercie, jest na pewno to, że firma przedstawia bardzo niski limit wieku. Z pożyczek w firmie MoneyMan, mogą z powodzeniem korzystać osoby, które ukończyły 18 rok życia.

Limit wysokości pożyczki rośnie wraz z wzięciem każdej kolejnej chwilówki. Maksymalna wysokość pożyczki wynosi aż 5 tys. złotych, co dla wielu osób jest już naprawdę pokaźną sumą. Dodatkową zaletą skorzystania z pożyczki o maksymalnej wartości, jest zdecydowanie dłuższy termin płatności, wynoszący nawet kilka miesięcy.

Oferty bonusowe są kolejnym magnesem przyciągającym Klientów do skorzystania z pożyczki oferowanej przez MoneyMan. Wystarczy tylko być terminowym w spłacaniu swoich zobowiązań, by już dostać bonusowe punkty. Takie dodatkowe punkty są przyznawane również za udostępnianie informacji na temat oferty firmy na przykład na portalach społecznościowych. Doskonałym rozwiązaniem jest także polecanie pożyczek innym osobom. Za zebrane punkty, z powodzeniem można znacząco obniżyć koszty kolejnej pożyczki.

Plusy i minusy oferty

Zapoznaj się dokładnie z plusami i minusami oferty, które zostały przez nas opisane na podstawie opinii oraz komentarzy wystawionych przez Klientów. Dzięki temu utwierdzisz się w przekonaniu, czy rzeczywiście podjęcie decyzji o skorzystaniu z oferty MoneyMan, będzie dla Ciebie, jak najbardziej korzystne.

Plusy pożyczki

 • Klienci mogą korzystać z pierwszej pożyczki za darmo. Wysoki limit darmowej pożyczki, sięgający nawet do 1000 złotych
 • Warunkiem przystąpienia do oferty, jest pełnoletniość wnioskodawcy
 • Pożyczka może być spłacana w ratach
 • Stali oraz wypłacalni Klienci, mają możliwość zaciągnięcia pożyczki, na zdecydowanie wyższą kwotę, niż za pierwszym razem
 • Firma prowadzi specjalny program bonusowy, który przewiduje naliczanie zniżek przy kolejnych pożyczkach
 • Klienci zyskują możliwość przedłużenia terminu spłaty, jeśli spłacają pożyczkę w ratach
 • W przypadku spóźnienia w terminie płatności, Pożyczkodawca ponosi jedynie dodatkowe koszty w postaci naliczanych odsetek karnych. Omijają go wszystkie pozostałe koszty z tego tytułu
 • Klient może liczyć na przelew środków finansowych na swoje konto, nawet w ciągu 15 minut od momentu rozpatrzenia wniosku, przy czym, wniosek rozpatrywany jest w ciągu kilku minut
 • Klient może przejść proces weryfikacyjny, za pośrednictwem wygodnej aplikacji Instantor

Minusy pożyczki

 • Pożyczkodawca, po zdecydowaniu się na pożyczkę w firmie Moneyman, musi liczyć się z poniesieniem wysokich kosztów
 • Osoby, które zaciągnęły pożyczkę na okres 30 dni, nie mają możliwości przedłużenia terminu spłaty
 • Zanim firma pożyczkowa zdecyduje się na udzielenie pożyczki wnioskodawcy, jego dane są dokładnie sprawdzane w rejestrach dłużników
 • Środki finansowe mogą być wypłacone według regulaminu nawet w okresie wynoszącym 7 dni roboczych

Co Klienci mówią na temat firmy?

Będąc już Klientem firmy MoneyMan, masz świetną okazję do tego, by podzielić się z innymi użytkownikami swoimi osobistymi spostrzeżeniami. Dzięki temu, możesz komuś podpowiedzieć, jakie dokładnie warunki współpracy Tobie odpowiadały, a jakie jednak nie do końca. Ponadto pomożesz komuś dokonać słusznego wyboru, a nam pozwolisz doprecyzować recenzję na temat firmy MoneyMan.

Pożyczka MoneyMan


OPINIE O Pożyczka MoneyMan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Firmy pożyczkowe

sprawdź recenzje

pozyczkaland.pl ocena na podstawie 4.9/5 z 13457 ocen.

pozyczkiland.pl - najlepsza baza pożyczek ratalnych, chwilówek i kredytów bankowych w jednym zestawieniu.

Aktualizacja 13459 opinie o pożyczkach online

Wszystkie pożyczki online w jednym zestawieniu online od ręki.

pozyczkaland.pl Główny redaktor: Aktualizacja