Ofin jest firmą, która nie jest jeszcze tak bardzo znana na polskim rynku finansowym. Dlatego jest to zrozumiałe, że możesz posiadać jakiekolwiek obawy, przed zaciągnięciem pożyczki w tym serwisie. Zapoznaj się z charakterystyką firmy, by mieć pewność, że nie będziesz żałował podjętej decyzji.

Charakterystyka firmy

Chcąc skorzystać z marki Ofin, można mieć pewność, że jest to część firmy Ferratum Bank. Dzięki temu przekonasz się o tym, że jest to Pożyczkodawca działający w niezwykle profesjonalny sposób. Atrakcyjna oferta zakłada krótkie, mało kosztowne, a także dość wysokie pożyczki.

Kiedy to się opłaca?

Już nowi Klienci mogą spokojnie stwierdzić, że opłaca im się współpraca z serwisem Ofin. Ponieważ Pożyczkodawca udostępnia im możliwość zaciągnięcia pierwszej pożyczki za darmo. Chwilówka w wysokości do 1 tys. złotych, może się okazać ratująca dla domowego budżetu. W takim razie, jeśli już wykorzystałeś w innych miejscach wszystkie możliwości, na darmową pożyczkę, serwis Ofin nadal czeka na nowych Klientów z atrakcyjną ofertą.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że Twoje dane osobowe znalazły się w rejestrze dłużników, czyli w Biurze Informacji Kredytowej, nie musisz wcale z tego tytułu rezygnować ze składania wniosku. Przede wszystkim jest to dla Ciebie doskonała wiadomość, że nawet mając negatywną historię kredytową nadal możesz

Rzeczywiście, jeśli jednak będziesz chciał skorzystać z kolejnych pożyczek w firmie Ofin, musisz liczyć się z tym, że cena ich nie będzie już aż tak niska. Dlatego może to będzie czas, żeby spróbować poszukać innej firmy pożyczkowe z atrakcyjniejszą ofertą.

Plusy i minusy oferty

Przekonaj się, jakie są mocne oraz słabe strony oferty. W ten sposób łatwiej będzie Ci stwierdzić, czy pożyczka w firmie Ofin, rzeczywiście jest dla Ciebie. Nasza recenzja została oparta o informacje przesyłane przez pracowników.

Plusy pożyczki

  • Nowi Klienci mogą liczyć na pierwszą pożyczkę za darmo, której maksymalna wysokość sięga nawet 1 tys. złotych
  • Historia kredytowa Klienta, jest sprawdzana wyłącznie w Krajowym Rejestrze Dłużników
  • Pożyczkobiorcy mogą skorzystać z możliwości spłaty pożyczki przed terminem
  • Osoby spóźniające się z terminem, mają możliwość przesunięcia terminu spłaty
  • Klienci, posiadający konta bankowe w tych samych placówkach, co firma, mogą liczyć na błyskawiczny przelew, nawet w ciągu 15 minut

Plusy i minusy oferty

  • Osoby z negatywną historią w Krajowym Rejestrze Dłużników, nie mogą liczyć na pożyczkę
  • Klienci, którzy zwlekają z zapłatą w wyznaczonym terminie, mogą spodziewać się bardzo kosztownych wezwań do zapłaty
  • Okres przedłużenia spłaty, może być wydłużony o taką samą ilość dni, na jaką została wzięta dana pożyczka
  • Pożyczkobiorca przedłużający pożyczkę musi liczyć się z bardzo wysokimi kosztami, które odpowiadają wysokości kosztów zaciągniętej pożyczki
  • Firma posiada tylko kilka kont bankowych, przez co niektórzy Klienci muszą dłużej czekać na przelew pożyczonej gotówki

Co Klienci mówią na temat firmy?

Chcesz się dowiedzieć, jakie są inne opinie na temat współpracy z marką Ofin? Możesz spokojnie się o tym przekonać przeglądając poniższe komentarze. Z pewnością będziesz mógł również podzielić się swoimi odczuciami, jeśli już będziesz Klientem tej marki.

Pożyczka Ofin


OPINIE O Pożyczka Ofin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Firmy pożyczkowe

sprawdź recenzje

pozyczkaland.pl ocena na podstawie 4.9/5 z 13457 ocen.

pozyczkiland.pl - najlepsza baza pożyczek ratalnych, chwilówek i kredytów bankowych w jednym zestawieniu.

Aktualizacja 13459 opinie o pożyczkach online

Wszystkie pożyczki online w jednym zestawieniu online od ręki.

pozyczkaland.pl Główny redaktor: Aktualizacja