Jesteś w sytuacji, w której bez dodatkowych funduszy, nie możesz ruszyć dalej? Może chcesz skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnego zakupu, który na pewno nie powtórzy się w najbliższym czasie? Zapoznaj się z naszą recenzją na temat pożyczki w firmie Szybka Gotówka. Dzięki zestawieniu plusów oraz minusów, będzie Ci łatwiej podjąć konstruktywną decyzję.

Charakterystyka firmy

Szybka Gotówka jest serwisem internetowym, który pozwala na szybkie pożyczenie potrzebnej sumy pieniędzy. Klienci nie muszą się tłumaczyć na co zamierzają przeznaczyć pożyczone pieniądze. Jednocześnie z powodzeniem unikają zbędnych formalności, nie musząc wykazywać żadnych zaświadczeń o dochodach.

Kiedy to się opłaca?

Jeżeli, ktoś nie lubi żadnych limitów, jakie są narzucane zwykle przez inne firmy pożyczkowe, to Szybka Gotówka będzie idealnym rozwiązaniem. Przede wszystkim już nowi Klienci, mogą skorzystać z możliwości pożyczenia najwyższej sumy pieniędzy. Wartość ta wynosi aż 5 tys. złotych. Natomiast okres spłaty jest liczony na 30 dni. Stali Klienci mogą liczyć na dłuższy termin płatności, który wynosi już 60 dni, a nie tylko miesiąc.

Na pewno magnesem przyciągającym Klientów, są bardzo niskie koszty pożyczek. Mianowicie osoby, którym zależy na każdej złotówce, w przypadku Szybkiej Gotówki, mogą zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych, w porównaniu do chwilówek oferowanych przez inne firmy pożyczkowe.

Ciekawą propozycją jest oferta promocyjna kierowana do nowych Klientów. Mogą oni pożyczyć 100 złotych bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Jedynym warunkiem darmowej pożyczki, jest jej spłata w wyznaczonym terminie. Może dla niektórych osób, nie jest to kwota zbyt wysoka, ale na pewno przy braku kilku złotych w portfelu na bieżące potrzeby, każda okazja, nawet ta jest jak najbardziej trafiona.

Plusy i minusy oferty

Korzystając z doświadczenia Klientów, którzy mieli okazję skorzystać z pożyczki w serwisie Szybka Gotówka, opracowaliśmy listę kluczowych plusów i minusów. Dlatego, jeśli nadal zastanawiasz się, czy złożyć wniosek o chwilówkę, właśnie ta recenzja powinna być dla Ciebie, bardzo pomocna.

Plusy pożyczki

 • Nowi Klienci mogą skorzystać z promocyjnej oferty, którą jest pożyczenie do 100 złotych, bez ponoszenia z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat
 • Wysoki limit kredytowy, nawet dla nowych Klientów – aż do 5000 złotych
 • Niskie koszty udzielanych pożyczek
 • Klient mający problem z terminową spłatą pożyczki, może skorzystać z opcji, jaką jest refinansowanie zadłużenia
 • Pożyczka udzielana jest wyłącznie po dołączeniu do wniosku skanu dowodu osobistego. Nie są wymagane żadne dodatkowe dokumenty
 • Wniosek rozpatrywany jest natychmiast po jego złożeniu
 • Klient może spodziewać się przelewu wnioskowanych środków finansowych, nawet w ciągu kilkunastu minut od złożonego wniosku.
 • Klient ma okazję skorzystać z promocyjnej oferty, jaką jest program bonusowy
 • W celu uzyskania pożyczki, Klient musi wykazać się pełnoletniością. Dodatkowym atutem jest brak górnej granicy wieku
 • Osoby posiadające jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, mogą skorzystać z infolinii działającej przez 7 dni w tygodniu

Minusy pożyczki

 • Klient, przez przyznaniem mu pożyczki, jest dokładnie sprawdzany w rejestrach dłużników
 • Klient, zanim otrzyma pieniądze na swoje konto, jest zobowiązany do wykonania przelewu weryfikacyjnego
 • Każdy pożyczkodawca w danym czasie, może korzystać wyłącznie z jednej, aktywnej pożyczki

Co Klienci mówią na temat firmy?

Zachęcamy do złożenia poniżej własnych opinii na temat usług świadczonych przez serwis Szybka Gotówka. Dzięki wymianie doświadczeń, wszystkie osoby, które jeszcze mają wątpliwości, czy skorzystać z usług serwisu, będą miały jasno przedstawioną sytuację, czy na pewno, to się w ich przypadku będzie opłacało.

Pożyczki pozabankowe SzybkaGotowka


OPINIE O Pożyczki pozabankowe SzybkaGotowka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Firmy pożyczkowe

sprawdź recenzje

pozyczkaland.pl ocena na podstawie 4.9/5 z 13457 ocen.

pozyczkiland.pl - najlepsza baza pożyczek ratalnych, chwilówek i kredytów bankowych w jednym zestawieniu.

Aktualizacja 13459 opinie o pożyczkach online

Wszystkie pożyczki online w jednym zestawieniu online od ręki.

pozyczkaland.pl Główny redaktor: Aktualizacja