Pożyczka pozabankowa Zylion jest przeznaczona dla każdego. Wystarczy mieć ukończone 18 lat i można ubiegać się o szybką pożyczkę na 1000 zł w Zylion. Okres spłaty pożyczki online to zazwyczaj 30 dni.

Klient może skorzystać z przywileju wydłużenia terminu spłaty o okres od 5 do 30 dni. W związku z wnioskiem, o wydłużenie okresu płatności, Pożyczkobiorca jest zobowiązany do uregulowania opłaty z tego tytułu, która jest uzależniona od długości trwania pożyczki, a także jej wysokości.

Przykładowo Klient pożyczający 500 złotych na okres 30 dni, w celu przedłużenia terminu spłaty o kolejne 30 dni, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w wysokości 135 złotych.

W chwili braku spłaty pożyczki w okresie 30 dni od daty upłynięcia terminu, Pożyczkobiorca będzie pociągnięty do zapłacenia kosztów nieterminowości, na które składają się wysyłane monity, w ciągu kalendarzowego miesiąca, jak i również odsetki karne. Maksymalny miesięczny koszt wysyłanych wezwań, nie może przekroczyć kwoty 37 złotych. Natomiast odsetki karne mogą wynieść maksymalnie czterokrotność stopy lombardowej Narodowego Banku Polskiego.

Za poszczególne formy monitów, pobierane są opłaty w wysokości:

  • 15 złotych, za wezwanie do zapłaty w postaci listu (Pożyczkodawca nie może wysłać więcej, niż dwóch wezwań listownych).
  • 4 złote, za wezwanie do zapłaty drogą sms-ową.
  • 3 złote, za wezwanie do zapłaty drogą elektroniczną.

Pożyczki pozabankowe Zylion


OPINIE O Pożyczki pozabankowe Zylion

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Firmy pożyczkowe

sprawdź recenzje

pozyczkaland.pl ocena na podstawie 4.9/5 z 13457 ocen.

pozyczkiland.pl - najlepsza baza pożyczek ratalnych, chwilówek i kredytów bankowych w jednym zestawieniu.

Aktualizacja 13459 opinie o pożyczkach online

Wszystkie pożyczki online w jednym zestawieniu online od ręki.

pozyczkaland.pl Główny redaktor: Aktualizacja