Porady finansowe

polopozyczka

Poszukujesz czegoś zupełnie nowego na rynku pożyczkowym? Jest to teraz jak najbardziej możliwe. Jakiś czas temu pojawiła się nowa marka POLOżyczka. Dzięki tej marce możesz zaciągnąć dogodną pożyczkę bez wychodzenia z domu. Zapoznaj się bardziej z samym Pożyczkodawcą, jak i również jego szczegółową ofertą.

POLOżyczka – polski kapitał

Serwis POLOżyczka jest częścią firmy SOLVEN Finance sp. z o.o., wyróżniającej się 100% polskim kapitałem. Jednocześnie serwis Polożyczka ukierunkowuje swoich Klientów na korzystanie z pożyczek krótkoterminowych, natomiast marka Solven zostaje nadal przy udzielaniu pożyczek z rozłożeniem na większą liczbę rat. Warto dodać, iż firma wzbudza zaufanie wśród swoich Klientów, poprzez posiadanie wielu cennych certyfikatów oraz wyróżnień, wśród których można wymienić Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2015 lub też miano Rzetelnej Firmy oraz Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy.

Jasne warunki pożyczek

Pierwszą rzeczą, na jaką na pewno zwrócimy uwagę podczas zaciągania pożyczki w serwisie POLOżyczka, jest przede wszystkim niezwykle klarowny kalkulator finansowy. Dzięki temu intuicyjnemu narzędziu doskonale widzimy, jakie są podstawowe kryteria udzielania pożyczek. Klient może wnioskować o pożyczkę w wysokości od 100 do 5000 złotych. Jednocześnie okres spłaty jest bardzo elastyczny i może wynieść już od 1 do maksymalnie 30 dni.

Korzystając z suwaków kalkulatora, dokładnie wyliczamy wszystkie koszty pożyczki, wraz z uwzględnionym terminem spłaty, gdybyśmy o pożyczkę ubiegali się właśnie dzisiaj. Jesteśmy poinformowani ile wyniesie nas prowizja, a także jakie zostało naliczone dokładne RRSO. Dodatkowym atutem tego kalkulatora jest na pewno to, że na dole znajduje się również informacja o ewentualnych kosztach przedłużenia terminu płatności o 7 dni. Dzięki temu Wnioskodawcy nie tylko nie będą zaskoczeni dodatkowymi opłatami w przypadku składania wniosku o wydłużenie okresu spłaty, ale również mogą taką kwotę porównać spokojnie z firmami konkurencyjnymi.

Na pewno składając wniosek, trzeba spełnić określone odgórnie warunki. Do nich zalicza się między innymi posiadanie polskiego obywatelstwa, jak i również znajdowanie się w wyznaczonym kryterium wiekowym. Mianowicie Pożyczkobiorcy muszą mieć ukończone 18 lat, jednocześnie nie przekraczając 70 roku życia.

Kolejnym takim warunkiem jest pozyskiwanie regularnych dochodów z pracy zarobkowej, prowadzenia własnej działalności gospodarczej, bądź pozyskiwanych świadczeń emerytalnych lub rentowych. Wnioskodawca nie może również znajdować się w rejestrach dłużników, jako osoba, która nie spłaca swoich wcześniejszych zobowiązań.

Czas dokonania przelewu pożyczonej kwoty, jest minimalizowany do kilkunastu minut. Jednak najdłuższy okres oczekiwania na gotówkę wynosi w tym przypadku jeden dzień roboczy. Strona internetowa jednocześnie przyczyniła się do udzielenia bardzo ciekawego udogodnienia, jakim jest podejrzenie sesji wychodzących oraz przychodzących przelewów gotówkowych w określonych placówkach Bankowych. Dzięki temu Klient może zaznajomić się nawet w jakich godzinach może spodziewać się przelewu.

Brak spłaty w wyznaczonym terminie – co dalej?

Chociaż wiele osób jest przekonana o tym, że z powodzeniem poradzi sobie ze spłatą pożyczki w wyznaczonym terminie, to jednak rzeczywiście czasami mamy do czynienia z różnymi przypadkami losowymi. Oznacza to nic innego, jak po prostu świadomość, iż nie wyrobimy się ze spłatą zobowiązania, co może przynieść nam wiele kosztownych konsekwencji. Na szczęście POLOżyczka oferuje koło ratunkowe w postaci przesunięcia terminu spłaty pożyczki. Taki termin może wynieść 7, 14 lub 30 dni. Oczywiście skorzystanie z opcji wiąże się również z opłaceniem określonej prowizji, która jest wyliczana na podstawie takich czynników, jak wysokość pożyczki, okres spłaty, oraz termin przesunięcia uregulowania zobowiązania.

Podsumowanie

Nowa marka na rynku pozabankowym może przynieść wiele nowych możliwości różnym osobom, które faktycznie są jak najbardziej nastawione na tanie pożyczki. Warto jednak przeprowadzić dokładną symulację ponoszonych kosztów, by uniknąć ewentualnych rozczarowań zupełnie nową ofertą.

PODOBNE ARTYKUŁY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Firmy pożyczkowe

sprawdź recenzje

pozyczkaland.pl ocena na podstawie 4.9/5 z 13457 ocen.

pozyczkiland.pl - najlepsza baza pożyczek ratalnych, chwilówek i kredytów bankowych w jednym zestawieniu.

Aktualizacja 13459 opinie o pożyczkach online

Wszystkie pożyczki online w jednym zestawieniu online od ręki.

pozyczkaland.pl Główny redaktor: Aktualizacja