Porady finansowe

Currencies over white background

Gdzie się nie obracam, to słyszę, że moi znajomi bardzo chętnie korzystają z tak zwanych chwilówek na sms. Czy to jest jakaś bardziej atrakcyjna oferta, niż pozostałe? Bo jednak chyba za bardzo tego nie rozumiem. Wydawało mi się zawsze, że za usługę SMS, klienci ponoszą dodatkowy koszt. A tu taka niespodzianka. Też przy okazji chciałem się dowiedzieć, czy na pewno w zupełności wystarczy, że się wyśle SMS-a i już jest gotowe? Bo jakoś nie mogę uwierzyć, że po wysłaniu takiej jednej krótkiej wiadomości, przeleją mi pieniądze na konto. Chyba, że jeszcze mnie jakość muszą zweryfikować. Jestem ciekaw Waszych doświadczeń, z tego typu pożyczkami.

Nie wiem jak to jest w przypadku Twoich znajomych, ale z tego co obserwuję wszystkie znane mi osoby, które w ogóle korzystają z tego typu chwilówek, raczej zawsze zaciągają je za pośrednictwem Internetu, a nigdy przez SMS. Zatem wydaje mi się, że takie oferty tak naprawdę nie są aż tak popularne. Chociaż to może być moje odczucie.

Po drugie, nie wiem za bardzo jaki sens jest zaciągać pożyczkę przez SMS-a, jeżeli jest ona na przykład o wiele droższa od pozostałych wersji. Dlatego, jak na moje to celu w najniższe oprocentowanie, a nie sposób jej otrzymania. Ponadto z tego co wiem, to również samo wysłanie sms-a nadal nie świadczy o tym, że dostaniesz pożyczkę. W końcu tak jak wszędzie muszą sprawdzić Twoje dane, a także to, czy w ogóle będziesz spłacać tę pożyczkę.

Weryfikacja Twoich danych, na pewno nie jest taka zła, jak to sobie wyobrażasz. Może skończyć się na zeskanowaniu swojego dowodu osobistego, oraz wysłaniu symbolicznego przelewu. A z drugiej strony mogą do Ciebie zadzwonić, żeby podpytać o kilka różnych szczegółów. Ale mogą to zrobić zarówno w firmach udzielających pożyczki przez SMS, jak i również w tych, w których składasz wniosek za pośrednictwem Internetu.

PODOBNE ARTYKUŁY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Firmy pożyczkowe

sprawdź recenzje

pozyczkaland.pl ocena na podstawie 4.9/5 z 13457 ocen.

pozyczkiland.pl - najlepsza baza pożyczek ratalnych, chwilówek i kredytów bankowych w jednym zestawieniu.

Aktualizacja 13459 opinie o pożyczkach online

Wszystkie pożyczki online w jednym zestawieniu online od ręki.

pozyczkaland.pl Główny redaktor: Aktualizacja