Porady finansowe

provident-swieta

Firma Provident, jest jedną z najbardziej znanych marek pożyczkowych. Jednak nawet ona musi nieustannie wychodzić do Klientów z coraz lepszymi produktami, a także często okresowymi promocjami. W końcu rynek finansowy, aż kipi od nowo powstających konkurentów. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak po prostu mocno przyjrzeć się aktualnej ofercie tego wielkiego gracza.

Świąteczna promocja

Akcja promocyjna obowiązuje już od 9 listopada i trwać będzie aż do 28 grudnia. Właśnie dzięki temu możemy się przekonać, iż na pożyczaniu nie tylko przestaniemy tracić, ale również możemy dodatkowo zyskać. Okazuje się, że nie jest to już pierwsza taka akcja przeprowadzona przez firmę Provident. Mianowicie warto mieć na uwadze, iż w zeszłym roku podobna promocja cieszyła się bardzo dużym uznaniem ze strony Klientów.

Chociaż często potrzebujemy dodatkowej gotówki, żeby sprawić sobie wzajemne prezenty, tym razem i Pożyczkodawca postanowił nas hojnie obdarowywać różnymi upominkami. Cała zabawa polega na tym, że na kilku kanałach telewizyjnych będą emitowane reklamy przedstawiającą świąteczną promocję. Osoby, które w ciągu godziny od takiej emisji reklamy zgłoszą się po pożyczkę, otrzymują gwarantowany prezent. Do puli nagród zalicza się gotówka w wysokości 50 złotych, elegancki portfel lub też zysk w wysokości 10% zaciągniętej pożyczki.
Spoty reklamowe możemy wypatrywać na takich kanałach, jak TVP1, TVP2, Polsat, TVP3, TV4, TVN7, TVN oraz Tele5.

Świąteczna promocja pod hasłem „Wygraj Pożyczkę” sprawia, iż Pożyczkobiorcy rzeczywiście mają okazję wygrać spłatę zaciągniętej ich pożyczki. Zarówno kapitał, jak i również naliczone odsetki i prowizja zostaną pokryte przez samą Firmę. Dlatego masz szansę wygrać po prostu gotówkę.

Oczywiście warunkiem przystąpienia do konkursu, jest nie tylko skorzystanie z promocyjnej oferty, ale również wypełnienie kilku innych kroków. W ciągu 14 dni od momentu zaciągnięcia w firmie Provident, wyślij wiadomość SMS , w treści której będzie zawarty numer pożyczki, jak i również odpowiedź na pytanie „ Napisz co w święta LICZY SIĘ dla Ciebie najbardziej”. Jest to jednocześnie akcja, że w Święta nie liczą się tylko pieniądze.

Masz całkiem spore szanse na wygraną. Ponieważ firma chce nagrodzić aż 50 właścicieli najbardziej kreatywnych wypowiedzi. Od 23 listopada, codziennie jedna osoba będzie informowana o tym, że nie musi spłacać pożyczki. Oczywiście warto dowiedzieć się większej ilości informacji na temat regulaminu konkursu. Można go znaleźć z powodzeniem na stronie internetowej Pożyczkodawcy.

PODOBNE ARTYKUŁY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Firmy pożyczkowe

sprawdź recenzje

pozyczkaland.pl ocena na podstawie 4.9/5 z 13457 ocen.

pozyczkiland.pl - najlepsza baza pożyczek ratalnych, chwilówek i kredytów bankowych w jednym zestawieniu.

Aktualizacja 13459 opinie o pożyczkach online

Wszystkie pożyczki online w jednym zestawieniu online od ręki.

pozyczkaland.pl Główny redaktor: Aktualizacja