Chcesz wziąć chwilówkę w firmie Big Credit? Pewnie wolisz najpierw zapoznać się ze wszystkimi warunkami, jakie będą Ci oferowane. W tym celu z powodzeniem możesz skorzystać z przygotowanej przez nas recenzji, która opiera się na opiniach ze strony Klientów Pożyczkodawcy.

Charakterystyka firmy

Big Credit jest firmą, która działa prężnie, nie tylko na terenie Polski, ale również swoje usługi oferuje na obszarze Wielkiej Brytanii oraz Litwy. W takim razie możesz bardzo szybko się przekonać, iż Pożyczkodawca wyróżnia się bardzo dużym doświadczeniem w udzielaniu chwilówek. Klienci oprócz jasnych warunków pożyczek, mogą korzystać także z prostego kalkulatora, dzięki któremu ocenią, jakie koszty poniosą z tytułu zaciągnięcia konkretnej pożyczki.

Kiedy to się opłaca?

Poszukiwacze darmowych pożyczek, na pewno zetkną się z taką okazją również w firmie Big Credit. Chociaż limit finansowy na pierwszą pożyczkę jest ograniczony, to jednak nie ponosić żadnych kosztów z tytułu pożyczki, jest już bardzo dużą korzyścią dla wszystkich potrzebujących szybkiego zastrzyku finansowego.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem dla osób, które lubią bardzo polować na wszelkiego rodzaju pożyczki, jest jak najbardziej skorzystanie z pożyczki w dniu swoich urodzin. Ponieważ wtedy Pożyczkodawca automatycznie udziela aż 50% rabatu.

Pożyczkobiorcy, którzy jednak mają jakiekolwiek problemy ze spłatą pożyczki w terminie, mogą skorzystać z bardzo opłacalnej opcji, którą jest wydłużenie terminu spłaty. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że normalnie większość firm pożyczkowych przedłuża termin spłaty na okres 30 dni. W przypadku firmy Big Credit mamy dodatkowo 5 dni, za które nie musimy płacić żadnej prowizji.

Plusy i minusy oferty

Tutaj możesz spokojnie zapoznać się ze wszelkimi informacjami na temat plusów i minusów oferty. W takim razie, jeśli jeszcze nie potrafisz podjąć ostatecznej decyzji, to zapraszamy do przejrzenia wszystkich warunków skorzystania z pożyczki w Big Credit.

Plusy pożyczki

 • Nowi Klienci mogą skorzystać z promocyjnej oferty polegającej na udzieleniu darmowej pożyczki na okres 7 dni, do 1000 złotych
 • Klienci, którzy skorzystają z oferty w dniu swoich urodzin, mają okazję skorzystać z rabatu 50% na koszty pożyczki
 • Osoby mające jakikolwiek pytania, mogą kierować je do Biura Obsługi Klienta, które jest czynne przez 7 dni w tygodniu. Oprócz funkcjonującej infolinii, konsultanci pomagają również za pośrednictwem chata
 • Pożyczkobiorcy, którym zależy na wcześniejszej spłacie pożyczki, mogą bez problemu skorzystać z tej opcji
 • Problem ze spłatą w terminie, może być rozwiązany przez przedłużenie okresu spłaty o 7, 10, 15, 20, 25 lub też 30 dni
 • Przedłużenie terminu spłaty o 30 dni powoduje doliczenie 5 dni dodatkowo
 • Klient starający się o pożyczkę, nie musi dostarczać żadnych poręczeń lub zastawiać swojego majątku
 • Konto w tym samym banku, którym dysponuje firma powoduje otrzymanie przelewu nawet w ciągu 15 minut

Plusy i minusy oferty

 • Klient zanim otrzyma odpowiedź na składany wniosek, jest dokładnie sprawdzany pod względem historii kredytowej w Krajowym Rejestrze Dłużników, BUIG Infomonitor oraz BIG ERIF
 • Osoby mające negatywną historię kredytową, nie otrzymają pożyczki
 • Maksymalna kwota pożyczki, nie jest aż tak wysoka
 • Firma posiada małą liczbę kont bankowych, przez co niektórzy klienci muszą dłużej oczekiwać na przelew
 • Klient musi spełniać warunek stałego zatrudnienia, by móc otrzymać pożyczkę

Co Klienci mówią na temat firmy?

W tym miejscu, wszyscy dotychczasowi Klienci firmy Big Credit mogą wyrazić swoją opinię na temat funkcjonowania współpracy. Dzięki czemu budujemy recenzję, wyróżniającą się bardzo dużą rzetelnością. Ty również możesz się podzielić ze swoją opinią, w której dokładnie opiszesz, co uważasz na temat pożyczek w firmie Big Credit.

Pożyczka Big Credit


OPINIE O Pożyczka Big Credit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Firmy pożyczkowe

sprawdź recenzje

pozyczkaland.pl ocena na podstawie 4.9/5 z 13457 ocen.

pozyczkiland.pl - najlepsza baza pożyczek ratalnych, chwilówek i kredytów bankowych w jednym zestawieniu.

Aktualizacja 13459 opinie o pożyczkach online

Wszystkie pożyczki online w jednym zestawieniu online od ręki.

pozyczkaland.pl Główny redaktor: Aktualizacja