Finbo dla wielu osób może wychodzić z bardzo korzystną propozycją. W takim razie przekonamy się o tym, że Pożyczkodawca posiada swoje mocne i słabe strony. Jeśli nie chcesz poczuć zawodu dokonanej decyzji, zapoznaj się z przygotowaną przez nas charakterystyką. Na pewno będziesz już wiedział, jakiego dokonać wyboru.

Charakterystyka firmy

Serwis Finbo zalicza się do firmy Mała Pożyczka Sp. z o.o., dzięki czemu już wiemy, iż mamy doświadczenie z profesjonalnym Pożyczkodawcą. W końcu nie jest to jego jedyny serwis, którym mógł się wykazać. Nie możemy zapominać, iż jego pierwszą marką była Pożyczka Plus, która cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród osób poszukujących szybkich i tanich pożyczek.

Kiedy to się opłaca?

Serwis oferuje idealne rozwiązanie dla osób, którzy tak naprawdę poszukują darmowych pożyczek. Również w tej firmie Pożyczkobiorcy mają szansę na pożyczenie aż 1000 złotych, bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek kosztów. Oczywiście warunkiem skorzystania z tej promocji, jest spłata pożyczki w terminie.

Dodatkowym plusem firmy jest to, że kolejne pożyczki, chociaż na pierwszy rzut oka nie wydają się zbyt tanie, to tak naprawdę kosztują całkiem niewiele. Wczytując się w dokładny Regulamin Serwisu, znajdziemy w nim wiele propozycji promocji oraz udzielanych różnych rabatów.

Dużym plusem pożyczki w Finbo na pewno jest również możliwość przesunięcia terminu płatności. Niektóre firmy pożyczkowe niestety są bardzo dalekie od takich rozwiązań. Na szczęście, nie w tym przypadku. W takim razie, jeśli zależy Ci na dodatkowych 10, 20 lub 30 dniach spłaty pożyczki, to za całkiem przyzwoita prowizję, jest to jak najbardziej możliwe do zrealizowania.

Plusy i minusy oferty

Dowiedz się, jakie konkretnie korzyści, a także ewentualne niedogodności wypływają z wzięcia pożyczki w Finbo. Nasza recenzja opiera się na podstawie precyzyjnych opinii wystawionych przez Klientów, którzy już mieli okazję współpracować z firmą.

Plusy pożyczki

 • Nowi Klienci mogą skorzystać z pierwszej, darmowej pożyczki, w wysokości aż do 1 tys. zł
 • Historia kredytowa Klienta nie jest sprawdzana w Biurze Informacji Kredytowej
 • Pożyczkobiorca może skorzystać z możliwości spłaty pożyczki przed upłynięciem terminu
 • Wnioski mogą wpływać droga internetową, bez względu na porę dnia oraz dzień tygodnia
 • Klienci korzystający często z usług firmy, mogą liczyć na atrakcyjne zniżki i promocje
 • Osoby, które nie zdążą spłacić pożyczki w terminie, mogą skorzystać z opcji przedłużenia terminu spłaty, bądź wziąć pożyczkę refinansującą
 • Klienci mogą korzystać z pomocy Biura Obsługi Klienta, które jest dyspozycyjne w każdy dzień tygodnia
 • Pożyczkobiorcy, którzy spłacili pierwszą pożyczkę mogą wnioskować o kolejną wysyłając wiadomość sms-ową

Plusy i minusy oferty

 • Firma posiada niedużą ilość konta bankowych, przez co niektórzy Klienci muszą czekać dłużej na przelew, niż deklarowane 15 minut
 • Kolejne pożyczki obciążone są dość wysokimi kosztami
 • Pożyczkobiorcy zainteresowani kolejnymi pożyczkami muszą liczyć się z nanoszonymi limitami

Co Klienci mówią na temat firmy?

Chcesz się dowiedzieć, jakie zdanie na temat pożyczek mają inne osoby? Może sam chcesz wyrazić to, jakie są Twoje odczucia po współpracy ze Finbo? W każdej chwili możesz umieścić poniżej swoją opinię na ten temat, by jednocześnie stać się pomocnym dla osób, które do tej pory wahają się, czy rzeczywiście skorzystać z tej oferty.

Pożyczki pozabankowe Finbo


OPINIE O Pożyczki pozabankowe Finbo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Firmy pożyczkowe

sprawdź recenzje

pozyczkaland.pl ocena na podstawie 4.9/5 z 13457 ocen.

pozyczkiland.pl - najlepsza baza pożyczek ratalnych, chwilówek i kredytów bankowych w jednym zestawieniu.

Aktualizacja 13459 opinie o pożyczkach online

Wszystkie pożyczki online w jednym zestawieniu online od ręki.

pozyczkaland.pl Główny redaktor: Aktualizacja